Luana "e mahnitshme" në veshjet e Blerina Kllokoqit - Gazeta Express

Luana “e mahnitshme” në veshjet e Blerina Kllokoqit

Yjet

Gazeta Express

03/06/2021 22:41

Dizajnerja Blerina Kllokoqi-Rugova ka filluar që ta tregojë koleksionin e saj të ri BKR të veshjeve glamur

Dizajnerja në dizajnin e fundit ka zgjedhur moderatorën dhe këngëtaren e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca.

Në një set fotografish që ajo ka postuar në Instagram shfaqet Luana me një fustan ngjyrë gri derisa larta ka një pallto ngjyrë kafe.

“E mahnitshmja e jonë Luana Vjollca po shkëlqen në koleksionin e ri të BKR”, ka shkruar Blerina poshtë këtyre fotografive.

Kujtojmë se edhe në fillim të këtij viti Blerina kishte bërë disa koleksione të reja të cilat i kishte shpërndarë nëpër qendrat më të rëndësishme të botës së modës. Ajo kishte punuar edhe uniformat e Shërbimit Korrektues të Kosovës. /GazetaExpress/