Luana “çmend” me fotot e fundit - Gazeta Express
string(29) "luana-cmend-me-fotot-e-fundit"

Luana “çmend” me fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

31/05/2023 22:51

Luana Vjollca vazhdon të postojë foto nga Australia

Këngëtarja dhe moderatorja është duke qëndruar më shumë në Australi, si duket me të dashurin e saj Krenar Çoçaj – me të cilin thuhet se ka një lidhje që vite tashmë.

Lexo Edhe:

“Me apo pa”, shkruan poshtë këtyre fotove që ajo ka postuar në Instagram.

Në këto foto, Luana shfaq linjat e saj trupore seksi, me theks të veçantë duke treguar gjoksin e saj seksi. /GazetaExpress/