Luana, Bardhi, Matolale ia ‘shtijn flakën’ me këngë - Gazeta Express
string(47) "luana-bardhi-matolale-ia-shtijn-flaken-me-kenge"

Luana, Bardhi, Matolale ia ‘shtijn flakën’ me këngë

Muzike

Gazeta Express

12/07/2023 20:10

Pas një bashkëpunimi që rezultoi shumë suksesshëm në këngën ‘’Zemrën ta vodha’’, Luana Vjollca dhe Bardhi kanë bashkuar forcat sërish..

Dyshja fantastike së bashku dhe me Matolale kanë realizuar një projekt që do të jetë hit këtë verë sipas komenteve që mori që në minutat e parë të publikimit.

Lexo Edhe:

Kënga që mban titullin ‘’Shtinja flakën’’ erdhi e realizuar edhe me një videoklip të zjarrtë ku si gjithmonë Luana merr tërë vëmendjen me paraqitjen e saj.