LSDM: Mickoski është i rrethuar nga njerëz të lidhur me krimin - Gazeta Express
string(61) "lsdm-mickoski-eshte-i-rrethuar-nga-njerez-te-lidhur-me-krimin"

Maqedoni

Gazeta Express

21/02/2024 10:33

LSDM: Mickoski është i rrethuar nga njerëz të lidhur me krimin

Maqedoni

Gazeta Express

21/02/2024 10:33

Mickoski është vazhdimisht i rrethuar nga njerëz të lidhur me skandalet e drogës. Para disa muajsh kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski dhe bashkëpunëtori i tij i afërt Antonio Milloshoski janë ulur në të njëjtën tavolinë, në shoqëri me M.A. nga Gërçeci i kapur me 32 kilogramë drogë, thuhet në njoftimin e LSDM-së.

“Profesori i shkollës së muzikës dhe kryetar i KE-së së VMRO-DPMNE-së së Peshtanit së fundmi është kapur me kokainë. Arrestohet për drogë mësuesi në një shkollë në Novo Lisicë, përfaqësues i OBRM-PDUKM-së në komisionin zgjedhor në Aerodrom.

Lexo Edhe:

Truproja e Mickoskit sulmoi fizikisht një oficer policie për të parandaluar një operacion për zbulimin e drogës në një lokal të njohur të Shkupit.