Lottie ngrit temperaturat në bikine të vogla - Gazeta Express

Lottie ngrit temperaturat në bikine të vogla

Yjet

Gazeta Express

25/11/2021 20:37

Lottie Tomlinson ka ngritur temperaturat në bikine të vogla të portokallta derisa ajo ka treguar të pasmet dhe gjoksin gjatë pushimeve në Dubai

Ajo ka ateruar për pushime në diellin e Dubait.

Lexo Edhe:

Lottie Tomlinson ka treguar me krenari fizikun e saj seksi derisa ka shpërndarë disa foto në Instagram të enjten.

Influencierja (23) ka treguar trupin e saj në bikine portokalli ngjyrë portokalli, derisa ka bërë imazhe seksi. /GazetaExpress/