Lottie në peshë por duket bukur me shoqet e saj - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

18/02/2021 19:43

Lottie në peshë por duket bukur me shoqet e saj

Yjet

Gazeta Express

18/02/2021 19:43

Lottie Moss ka treguar asetet e saj në bikine rozë derisa është parë duke bërë party në Palm Springs me shoqen e saj Sahara Ray

Lottie Moss duket se ka qenë në shoqëri të mirë këtë mesjavë derisa është duke bërë një pushim të shkurtër në Palm Spring.

Modelja, e cila është motra e modelës së njohur Kate Moss, ishte në shoqërinë e shoqes së saj Sahara Ray (27) dhe të dyja janë parë duke u relaksuar jashtë shtëpisë së tyre në Los Angeles.

Ajo që është parë të modelja e bikineve PrettyLittleThing është se ajo ka shtuar paksa peshë por që edhe kështu duket seksi. /GazetaExpress/