Lottie Moss ju thotë fansave se do ju dërgojë foto të zhveshura - Gazeta Express
string(63) "lottie-moss-ju-thote-fansave-se-do-ju-dergoje-foto-te-zhveshura"

Lottie Moss ju thotë fansave se do ju dërgojë foto të zhveshura

Yjet

Gazeta Express

02/05/2022 21:32

Lottie Moss ka premtuar se do i dërgojë foto nudo fansave dhe do i vlerësojë “penisët e tyre” për vetëm 80 dollarë , teksa do të promovojë një linjë të re te të brendshmëve

Lottie Moss është zotuar se do të dërgojë një mori imazhes foto nudo dhe do të “vlerësojë” çdo foto me penisë që ajo merr nga fansat nëse ata do të nënshkruajnë për shërbimet VIP OnlyFans për 80 dollarë.

Lexo Edhe:

Gjysmë motra e supermodeles, Kate Mos, është pjesë e faqes erotike dhe gjatë këtij vikendi ka treguar se ka zbritur çmimin e fotove nga 100 dollarë në 80 për të gjithë ata që dëshirojnë abonim një mujor.

Lottie (24) kohëve të fundit është zhvendosur në Los Angeles për të bërë më shumë fotosesione pasi që ajo u dëbua nga agjencia e modelingut Storm kur ajo e filloi karrierën me foto eksplicite. /GazetaExpress/