Lottie Moss e “kall” Tik Tokun me videon e fundit - Gazeta Express

Lottie Moss e “kall” Tik Tokun me videon e fundit

Yjet

Gazeta Express

29/06/2021 20:46

Lottie Moss ka treguar trupin e saj të tonifikuar me bikine rozë derisa ka shpërndarë një video tepër të nxehtë në TikTok

Kohëve të fundit ajo ka vendosur që të bëhet pjesë e faqes për të rritur, Only Fans, e cila ka përmbajtje të forta erotike.

Lexo Edhe:

Lottie Moss ka ngritur temperaturat me këtë video të nxehtë në Instagram kurse është paraqitur në një hotel grek tepër luksoz.

Modelja 23 vjeçare është dukur sensacionale derisa vallëzon dhe bën skena para platformës së rrjeteve sociale. /GazetaExpress/