Lot dhe emocione të shumta, kush u eliminua nga “T’ka mami yll” - Gazeta Express

Lot dhe emocione të shumta, kush u eliminua nga “T’ka mami yll”

Rozë

Gazeta Express

01/11/2021 15:50

Në sfidën e fundit në “T’ka mami yll” kanë mbetur Enisi dhe Joniana, ku kjo e fundit ka arritur të eliminohet.

Ishin pikërisht anëtarët e jurisë që arritën në këtë përfundim, kjo pasi Erjona Rusi votoi pro saj, ndërsa Riselda Sejdia mbajti në garë Enisin.

Lexo Edhe:

Në fund, profesor Albi Nako vendosi që të eliminohej Joniana. Në këtë mënyrë, publiku do të ketë mundësinë të ndjekë në netët në vazhdim nga Enisi performanca të tjera me plot emocion./abcnews.al