Lorena në të brendshme transparente, çfarë zogëze - Gazeta Express

Lorena në të brendshme transparente, çfarë zogëze

Rozë

Gazeta Express

10/04/2020 0:27

Modelja kosovare që jeton në Amerikë Lorena Haliti ka nxehur temperaturat në mesnatë me disa foto tepër të nxehta

Lorena është shfaqur me të brendshme transparente ku i shfaqet edhe gjoksi i saj seksi.

Ajo nuk ka treguar se për cilin qëllim është bërë fotosesioni i radhës duke lënë kështu fansat të lumtur me paraqitjen e saj të fundit.

Modelja kosovare filloi karrierën në modelim vitin e kaluar dhe ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm duke modeluar për emra të mëdhenj të shtëpive të modës në SHBA. /GazetaExpress/