Loredana tregon se kur do të lansojë këngën e re - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

02/03/2020 22:49

Loredana tregon se kur do të lansojë këngën e re

Rozë

Gazeta Express

02/03/2020 22:49

Reperja kosovare Loredana po vazhdon me lansimin e këngëve të reja

Loredana ka paralajmëruar përsëri se do të lansojë këngë të re.

Reperja, që tanimë është duke bërë vetëm këngë gjermanisht dhe edhe e fundit do të jetë e tillë.

“Pak ditë nga Scandal. Lajm për të gjithë youtubers dhe për gazetat. Të enjten në ora 23:59, mund të fitoni përsëri, para”, ka shkruar Loredana.

Kujtojmë se Loredana kishte një skandal për zhvatje të një çifti zviceran vitin e kaluar. Ajo nuk vonoi shumë dhe i dha fund edhe martesës së saj me reperin kosovar Mozzik me të cilin ajo ka edhe një vajzë. /GazetaExpress/