Loredana pozon me orë 12 mijë euro në dorë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

13/08/2020 11:33

Loredana pozon me orë 12 mijë euro në dorë

Rozë

Gazeta Express

13/08/2020 11:33

Loredana sërish shfaqet me aksesorë suoer të shtrenjtë.

Veshjet e Loredanës janë gjithmonë me shumë stil dhe në rroba të firmave të njohura botërore.

E tillë është paraqitja e saj në një nga fotografitë e fundit në rrjetet sociale, ku reperja Zefi ka pozuar me një orë dore të markës “Rolex”, e cila kushton hiç më pak se 11 653 euro.

Është faqja “Mespërmes”, ajo e cila ka publikuar një fotografi të rep-artistes, bashkë me orën e kushtueshme që ajo bart me vete.

Loredana është komentuar shpesh për jetën luksoze që bën, teksa vitin e kaluar ishte në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të skandalit me një çifti zviceran, të cilët e akuzonin për zhvatje të parave dhe kanosje.