Loredana nuk mund ta harroj Mozzik-un, ja çfarë ka bërë këtë herë - Gazeta Express

Loredana nuk mund ta harroj Mozzik-un, ja çfarë ka bërë këtë herë

Gazeta Express

30/11/2019 13:34

Loredana dhe Mozzik kohë më parë i dhanë fund lidhje së tyre dhe tashmë po vazhdojnë në rrugë të ndara.

Por, pavarësisht kësaj ata kanë ruajtur raporte të mira dhe vazhdojnë të përkrahin njëri tjetrin sidomos në karrierat muzikore, shkruan Indeksonline.

Është Loredana që së fundi ka bërë një gjë të tillë, duke nisur ditën e stome pikërisht me hitin e fundit të Mozzik ‘Dhelpër dinake’.

Loredana shihet së bashku me vajzën e tyre, Hana teksa vallëzojnë në ritmet e këngës, e që vogëlushja simpatike e shijon pafund projekti e fundit të babait.

Ndryshe, Mozzik po vazhdon që të jetë i angazhuar maksimalisht për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti në Shqipëri.