Loredana e konfirmon lidhjen me Karim Adeyemi - Gazeta Express
string(45) "loredana-e-konfirmon-lidhjen-me-karim-adeyemi"

Yjet

Gazeta Express

07/07/2023 1:06

Loredana e konfirmon lidhjen me Karim Adeyemi

Yjet

Gazeta Express

07/07/2023 1:06

Rep-artistja e njohur, Loredana Zefi po shijon lidhjen me futbollistin Karim Adeyemi.

Dyshja pak ditë pasi u përfolën për një lidhje të mundshme mes tyre, e konfirmuan përmes disa fotografive në Instagram.

Lexo Edhe:

“Faleminderit Zotit”, kanë shkruar dyshja krahas fotografive.

Loredana ishte e martuar me reperin kosovar Mozzik, dhe me të ka një vajzë 4-vjeçare, që quhet hana. Në verën e vitit 2022 ata e konfirmuan për herë të dytë ndarjen.

Ndryshe, i dashuri i Loredanës, Karim Adeyemi vitin e kaluar u transferua te Dortmundi nga RB Salzburgu. Ai është reprezentuesi i Gjermanisë.