Loredana e dashuruar në karantinën - Gazeta Express

Loredana e dashuruar në karantinën

Rozë

Gazeta Express

07/04/2020 23:54

Reperja Loredana Zefi duket se është dashuruar në karantinë

Këtë ajo e ka thënë në një postim të saj në Instagram ku thotë se “po i pëlqen të jetë e vetizoluar”.

Reperja problematike e ka nisur mirë vitin 2020, pasi që ka realizuar disa këngë dhe ka paralajmëruar disa tjera.

View this post on Instagram

Ich liebe die Quarantäne ❤️

A post shared by Loredana (@loredana) on

Ajo po ashtu është përfolur për një lidhje të saj me reperin Zuna, por që kjo lidhje është mohuar nga Zuna. /GazetaExpress/