Lohan shfaqet me fustan nusërie në Irlandë - Gazeta Express
string(42) "lohan-shfaqet-me-fustan-nuserie-ne-irlande"

TV/Film

Gazeta Express

30/09/2022 20:37

Lohan shfaqet me fustan nusërie në Irlandë

TV/Film

Gazeta Express

30/09/2022 20:37

Si një vajzë irlandeze. Lindsay Lohan është parë me një fustan tradicional të dasmës teksa ka xhiruar disa skena filmike në Irlandë gjatë xhirimit të një komedie romantike në Irlandë – pasi që ka konfirmuar martesën e saj

Lindsay Lohan ka bërë një paraqitje të bukur me një fustan nusërie për filmin e ri komik, “Irish Wish” që po xhirohet në Westport, të rrethit të Mayos në Irlandë të premten.

Në dukjen e parë për filmin që do të jepet premierë, ylli i “Parent Trap”, 36 vjeçare – e cila ka konfirmuar martesën e saj me burrin Bader Shammas – shihet duke vrapuar në rrugë me një fustan të bardh në një skenë tensioni.

Ajo pritet të këtë rolin kryesor që quhet Maddie, i cili ka skena xhirimi në Irlandë dhe ka për tregim të një dashurie me shokun e saj më të ngushtë. /GazetaExpress/