Llapi kalon në epërsi ndaj Dritës në finalen e Kupës, Rivera shënon gol të bukur nga gjuajtja e lirë - Gazeta Express
string(99) "llapi-kalon-ne-epersi-ndaj-drites-ne-finalen-e-kupes-rivera-shenon-gol-te-bukur-nga-gjuajtja-e-lire"

Sport

Gazeta Express

26/05/2022 20:12

Llapi kalon në epërsi ndaj Dritës në finalen e Kupës, Rivera shënon gol të bukur nga gjuajtja e lirë

Sport

Gazeta Express

26/05/2022 20:12

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen finale të Kupës së Kosovës në futboll.

Llapi ka arritur që të shënojë golin e parë dhe të epërsisë ndaj Dritës, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Francisco Rivera ka shënuar një gol të bukur nga gjuajtja e lirë në minutën e gjashtë.

Rezultati aktual tashmë është 1:0.

Ndeshja finale është duke u zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri”. /Gazeta Express/