Llapi e mposht minimalisht Ballkanin - Gazeta Express

Llapi e mposht minimalisht Ballkanin

Futboll

Gazeta Express

28/02/2021 15:41

Ka përfunduar takimin ndërmjet Llapit dhe Ballkanit, duel ky në kuadër të xhiros së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Llapi ka arritur të triumfojë me rezultat minimal, falë golit të Sadriut në minutën e 69-të, shkruan Gazeta Express.

Me këtë fitore, Llapi shkon në kuotën e 26 pikëve në vendin e gjashtë.

Në anën tjetër, Ballkani zhvendoset i dyti me 45 pikë, dy më pak se liderja Drita. /Gazeta Express/