Liverpooli favorizohet nga kompanitë e basteve për finalen ndaj Real Madridit - Gazeta Express
string(77) "liverpooli-favorizohet-nga-kompanite-e-basteve-per-finalen-ndaj-real-madridit"

Liverpooli favorizohet nga kompanitë e basteve për finalen ndaj Real Madridit

Sport

Gazeta Express

28/05/2022 11:23

Liverpooli dhe Real Madridi do të takohen sonte në finalen e Ligës së Kampionëve.

Ndeshja mes tyre do të zhvillohet në “Stade de France” nga ora 21:00, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Kompanitë e basteve e favorizojnë Liverpoolin për të shënuar fitore sonte.

Fitorja e skuadrës angleze ka kuotën 2.00, kurse për fitoren e Real Madridit kuota është 3.50.

3.75 është kuota për barazim. Kjo vlen vetëm për kohën e rregullt prej 90 minutave.

Mbetet të shihet në fund se cili do të jetë rezultati nga përballja finale e Ligës së Kampionëve. /Gazeta Express/