Liverpooli e nis sezonin e ri në udhëtim te Fulhami, publikohen formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(82) "liverpooli-e-nis-sezonin-e-ri-ne-udhetim-te-fulhami-publikohen-formacionet-zyrtare"

Sport

Gazeta Express

06/08/2022 12:33

Liverpooli e nis sezonin e ri në udhëtim te Fulhami, publikohen formacionet zyrtare

Sport

Gazeta Express

06/08/2022 12:33

Premierliga vazhdon sot me ndeshjet e javës së parë të sezonit të ri, që nisi të premten mbrëma.

Ndeshja e parë për këtë të shtunë do të zhvillohet mes Fulhamit dhe Liverpoolit, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp do të luajë në udhëtim te skuadra e rikthyer në elitën e futbollit anglez.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 13:30, në stadiumin “Craven Cottage” – teksa tani janë bërë të ditura edhe formacionet.

Fulham:

Liverpool:

/Gazeta Express/