Liverpool pritet ta transferon sulmuesin e Portos për 37.5 milionë funte - Gazeta Express
string(72) "liverpool-pritet-ta-transferon-sulmuesin-e-portos-per-37-5-milione-funte"

Futboll

Gazeta Express

28/01/2022 19:59

Liverpool pritet ta transferon sulmuesin e Portos për 37.5 milionë funte

Futboll

Gazeta Express

28/01/2022 19:59

Skuadra e Jurgen Klopp e kërkoi sulmuesin e Kolumbisë, Luis Diaz, pasi që ai kishte qenë për kohë të gjatë në radarin e Tottenhamit

Liverpool ka arritur marrëveshje për të nënshkruar me sulmuesin e Portos, Luis Dias para se të përfundojë afati i transferëve të hënën, ka arritur të konfirmojë Goal, transmeton GazetaExpress.

Lexo Edhe:

Reds ka lansuar një ofertë të momenteve të fundit për kolumbianin, për të cilin thuhej se do t’i bashkohej Tottenhamit.

Skuadra e Jurgen Klopp pritet që të paguajë fillimisht 45 milionë euro, si dhe 15 milionë të tjera në bazë të bonuseve. /GazetaExpress/