Liverpool ia vënë syrin Brozovicit, pas problemeve me mesfushën - Gazeta Express
string(62) "liverpool-ia-vene-syrin-brozovicit-pas-problemeve-me-mesfushen"

Liverpool ia vënë syrin Brozovicit, pas problemeve me mesfushën

Futboll

Gazeta Express

06/08/2022 18:20

Pas lëndimeve dhe mungesave të shumta në mesfushë, Klopp është duke kërkuar në Itali për një mesfushor

Sipas Calciomercatoweb, Liverpool është duke shikuar një mundësi për të nënshkruar me mesfushorin defansivë të Interit, Marcelo Brozovic.

Lexo Edhe:

Reds thuhet se janë të gatshëm të ofrojnë edhe Naby Keitan apo Roberto Firminon si pjesë e një shkëmbimi me kroatin 29 vjeçar.

Liverpool barazoi sot me Crystal Palace në ndeshjen e parë të Premier Ligës me rezultat 2-2. Gjatë kësaj ndeshje u pa që Liverpool ka probleme me mesfushë, teksa gjatë fillimit të pjesës së dytë u lëndua Thiago Alcantara. /GazetaExpress/