LIVE: Apple po prezanton modelet e reja të iPad dhe Apple Watch - Gazeta Express

LIVE: Apple po prezanton modelet e reja të iPad dhe Apple Watch

Gazeta Express

15/09/2020 19:00

Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, po prezanton aktualisht në Shtetet e Bashkuara modelet e tij më të reja të tabletit iPad, dhe të orës së mençur Apple Watch.

Ndryshe nga herat e tjera, në konferencën e sivjetme të shtatorit Apple nuk do të prezantojë modelet e reja të iPhone, raportojnë mediat amerikane.

Gjenerata e re e iPhone pritet të prezantohet gjatë muajit të ardhshëm.

Konferencën e Apple, e cila po zhvillohet në Kaliforni, mund ta ndiqni drejtpërdrejt tani:

Apple Event – September 15