Lirohet për qarkullim rruga për në Banjskë - Gazeta Express
string(42) "lirohet-per-qarkullim-rruga-per-ne-banjske"

Lirohet për qarkullim rruga për në Banjskë

Lajme

Gazeta Express

27/09/2023 12:11

Tashmë është liruar për qarkullim rruga për në Banjskë të Zveçanit, shkruan Express.

Gazetari i T7, Çlirimtar Morina, po qëndron atje dhe sjell pamjet ku shihet se policët janë aty.

Lexo Edhe:

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Të dielën Policia e Kosovës në Banjskë të Zveçanit u sulmua nga një grup terroristësh, ku i vrarë mbeti rreshteri Afrim Bunjaku, një polic u plagos dhe dy të tjerë u lënduan.

Tashmë për këtë rast janë 4 persona në paraburgim, derisa 4 janë liruar sot. /GazetaExpress/