Lirohet Fahri Fazliu, i konfiskohet telefoni - Gazeta Express
string(43) "lirohet-fahri-fazliu-i-konfiskohet-telefoni"

Lirohet Fahri Fazliu, i konfiskohet telefoni

Lajme

Gazeta Express

17/04/2024 11:38

Fahri Fazliu është liruar pas arrestimit që iu bë sot nga Gjykata Speciale.

Lajmin e ka konfirmuar familjari i Fahriut, Fadil Fazliu, i cili tha se të njëjtit i është konfiskuar telefoni.

Lexo Edhe:

“Po, është liruar Fahriu. Tash fola me të, telefoni iu ka konfisku dhe më tha se është intervistuar diçka, por nuk më tregoi detaje”, tha Fazliu për Klanin.

Specialja në shtator të vitit të kaluar pati bastisur banesën e Fazliut, për të cilën bastisje pati thënë se gjërat që i kanë marrë Specialja kanë qenë të kota për ta.