Lindsey, kur bënë flirt - Gazeta Express
string(22) "lindsey-kur-bene-flirt"

Yjet

Gazeta Express

11/07/2023 19:37

Lindsey, kur bënë flirt

Yjet

Gazeta Express

11/07/2023 19:37

Bukuroshja e kolme amerikane, Lindsey Pelas ka ndezur rrjetin me fotot e fundit

Ajo është njëra prej emrave më të përfolur në Amerikë.

Lexo Edhe:

Më shumë për shkak të formave të saj të kolme dhe seksi, derisa sot me disa nga fotot që ajo ka postuar në rrjetet sociale, nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës.

“Jam për pak flirt”, ka shkruar bukuroshja poshtë fotografive derisa tregon gjoksin e saj seksi. /GazetaExpress/