Linda dëfren banorët me muzikën e saj, interpreton edhe në sint - Gazeta Express
string(62) "linda-defren-banoret-me-muziken-e-saj-interpreton-edhe-ne-sint"

Linda dëfren banorët me muzikën e saj, interpreton edhe në sint

TV/Film

Gazeta Express

28/11/2023 20:08

Lindita Halimi sot ka bërë prova për një kohë të gjatë për programin festiv për nder të Ditës së Flamurit Kombëtar.

Këngëtarja u shoqërua në sint nga Adri, pos saj kënduan edhe Ilirjana, Monika dhe Blero./Klankosova.tv

Lexo Edhe:

Për më shumë ndiqni videon më poshtë: