“Ligjerata ju maj për futboll, jom ‘El profesore’", Ismet Munishi e Bajram Shala kalojnë në personale: “Ti munesh mem tregu veç qysh mi mshu topit” - Gazeta Express
string(138) "ligjerata-ju-maj-per-futboll-jom-el-profesore-ismet-munishi-e-bajram-shala-kalojne-ne-personale-ti-munesh-mem-tregu-vec-qysh-mi-mshu-topit"

“Ligjerata ju maj për futboll, jom ‘El profesore’”, Ismet Munishi e Bajram Shala kalojnë në personale: “Ti munesh mem tregu veç qysh mi mshu topit”

Futboll

Gazeta Express

12/02/2024 14:20

Ismet Munishi dhe Bajram Shala ishin protagonistë mbrëmë në emisionin sportiv “Favorit” në T7.

Ata bënë debat vazhdimisht duke shprehur mospëputhje të mendimeve, shkruan “Gazeta Express”.

Lexo Edhe:

Munishi e shprehu pakënaqësinë e tij me punën që po bëhet në Federatën e Futbollit të Kosovës dhe në Kombëtare, ndërsa u shpreh se të gjithëve mund t’ju japë ligjërata me përvojën dhe karrierën që e mban mbi super e veta.

Ndërkohë, Shala ia ktheu duke i thënë se ligjërata mund t’i mbajë atij vetëm se si duhet t’i mëshojë topit, por jo edhe për gjëra të tjera. /Gazeta Express/