Lidhja super e famshme merr fund? Adriana Matoshi dhe i dashuri i saj nuk ndjekin njëri-tjetrin në Instagram - Gazeta Express
string(107) "lidhja-super-e-famshme-merr-fund-adriana-matoshi-dhe-i-dashuri-i-saj-nuk-ndjekin-njeri-tjetrin-ne-instagram"

Lidhja super e famshme merr fund? Adriana Matoshi dhe i dashuri i saj nuk ndjekin njëri-tjetrin në Instagram

Rozë

Gazeta Express

21/03/2022 17:28

Lidhja shumë e komentuar në Kosovë, ajo e aktores Adriana Matoshi me futbollistin belg, Keith Oëen Groeneveld, sipas raportimeve të mediave ka përfunduar.

Ndërkaq, në rrjetin social, Instagram, aty ku aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës e ka shpërfaqur lidhjen e dashurisë që e kishte me futbollistin, shihet se ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin.

Lexo Edhe:

Patjetët që kjo nuk definon se lidhja e tyre ka marrë fund, por në botën e “show bizz”-it, kjo është prej të parave shenja që ciftet e deklarojnë ndarjen e tyre.

Matoshi gjithmonë ka treguar se sa e lumtur dhe sa e dashuruar është me futbollistin, lidhja e së cilëve është komentuar shumë në Kosovë. Ata janë gjykuar për diferencën në moshë, por kjo nuk e ka penguar aktoren që ta shijojë e ta ekspozojë lidhjen e saj.