Liberty sensacionale në Spanjë - Gazeta Express
string(30) "liberty-sensacionale-ne-spanje"

Yjet

Gazeta Express

30/06/2022 23:19

Liberty sensacionale në Spanjë

Yjet

Gazeta Express

30/06/2022 23:19

“Vajzë ishullore”. Kështu po shfaqet Liberty Poole në bikine të bardh teksa ka treguar format e saj të kolme në Spanjë

Liberty Poole është dukur e jashtëzakonshme me disa foto në Instagram që ajo i ka realizuar në Spanjë, ku është për pushime atje.

Ish ylli i Love Island (22) ka shfaqur gjoksin e saj seksi dhe stomakun e tonifikuar duke treguar se është në një formë të mirë.

Ajo ka pozuar në bikine, e ulur në gjunjë dhe e shtrirë në shezllog, teksa shikon dikë larg. /GazetaExpress/