Liam Mandiaro fiton pafajësinë nga Gjykata, por a do të hyjë në shtëpinë e “Big Brother VIP” sot? - Gazeta Express
string(93) "liam-mandiaro-fiton-pafajesine-nga-gjykata-por-a-do-te-hyje-ne-shtepine-e-big-brother-vip-sot"

Liam Mandiaro fiton pafajësinë nga Gjykata, por a do të hyjë në shtëpinë e “Big Brother VIP” sot?

TV/Film

Gazeta Express

19/03/2024 22:08

Top Channel ka hapur një televotim me pyetjen: A duhet të rikthehet Liami?

Publiku është ai që do të vendos që ish finalisti i parë i Big Brother Albania 5 të rikthehet përsëri në shtëpi.

Lexo Edhe:

“Liam u morra me pranga nga shtëpia, ditë të kaluara në paraburgim, më pas në burgun e Rrogozhinës. Por sot ai nuk ëdhtë më në qeli, ka fituar pafajësinë me vendim të Gjykatës dhe ne sot e kemi në studio.”- tha Ledioni.    

“Jam shumë mirë. Ishte një eksperiencë, bie shi, bie breshër, gjithçka kalon. Jam gati për të kaluar  nga ‘Burg Brother’ në ‘Big Brother’. Nuk ja uroj njeriu. Dua të përshëndes shumë ato nëna dhe babllarë që si prindërit e mij janë shqetësuar. Në burgun e Rrogozhinës ka aq shumë djem të pfajshëm sa unë dhe ju uroj sa më shpejt lirimin. Nuk i kam ndjekur banorët sepse aty nuk ka TV por kam parë ca video dhe do e kap fillin. Dua të hyj në shtëpi sepse unë për aty kam ardhur, jo për këtu.

“Unë i kam uruar njëherë paç fat, më nuk i them sepse mos i shkon keq sërish.”- tha Arbër Hajdari.