Lewandowski thellon epërsinë e Bayernit - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

23/05/2020 19:39

Lewandowski thellon epërsinë e Bayernit

Sport

Gazeta Express

23/05/2020 19:39

Bayern Munichu ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:0 në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurtit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz Arena dhe vlen për xhiron e 27-të të Bundesligës.

Në minutën e 46-të të ndeshjes, Robert Lewandowski e thelloi epërsinë e Bayernit dhe e shënoi golin e tij të 27-të për këtë sezon të Bundesligës, raporton Gazeta Express.