Lewandowski thellon epërsinë e Bayernit - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

30/05/2020 19:17

Lewandowski thellon epërsinë e Bayernit

Sport

Gazeta Express

30/05/2020 19:17

Bayern Munichu ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:0 në ndeshjen kundër Fortuna Dusseldorfit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz Arena dhe vlen për xhiron e 29-të të Bundesligës.

Në minutën e 44-të të ndeshjes, sulmuesi polak Robert Lewandowski e përfundoi një aksion të bukur nga Bayerni duke e thelluar epërsinë për skuadrën e tij, raporton Gazeta Express.