“Lewandowski” i Ballkanit vjen me një super super gol - Gazeta Express
string(51) "lewandowski-i-ballkanit-vjen-me-nje-super-super-gol"

Futboll

Gazeta Express

04/08/2022 21:15

“Lewandowski” i Ballkanit vjen me një super super gol

Futboll

Gazeta Express

04/08/2022 21:15

Nuk ka të ndalur kampioni i Kosovës, Ballkani

Pas goli të Gripshit dhe Korenicës në pjesën e parë tani ka ardhur edhe goli i tretë me të filluar pjesa e dytë.

Lexo Edhe:

Ka qenë Albion Rrahmani apo Lewandowski i Kosovës që ka shënuar një supergol në minutën e 49-të të ndeshjes. /GazetaExpress/