Leonora vjen e “amel” në fotot e fundit - Gazeta Express
string(37) "leonora-vjen-e-amel-ne-fotot-e-fundit"

Yjet

Gazeta Express

24/12/2021 1:56

Leonora vjen e “amel” në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

24/12/2021 1:56

Këngëtarja Leonora Jakupi ka vazhduar aktivitetin e saj në rrjetet sociale

Leonora para disa dite ka lansuar EP-in e saj të ri, një pesë këngësh të cilat janë punuar me tekst të Aida Barakut dhe për producentë muzikorë kanë Armend Rexhepagiqin.

Shumica e këngëve janë bërë hite nëpër youtube dhe rrjete sociale.

View this post on Instagram

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi)

Por, pas kësaj Leonora nuk e ka ndal aktivitetin e saj në Instagram ku sot ka lansuar një fotosesion në profil në këtë rrjet sociale.

“amel”, ka qenë përshkrimi i këtyre fotove e që duket korrespondojnë me njërën nga këngët në albumin e saj të fundit. /GazetaExpress/