Leonora Jakupi vaksinohet kundër Covid-19 - Gazeta Express

Leonora Jakupi vaksinohet kundër Covid-19

Rozë

Gazeta Express

29/07/2021 17:58

Leonora Jakupi ka marrë dozën e parë të vaksinës.

Një pjesë e madhe estradës janë vaksinuar, e në mesin e tyre edhe Leonora Jakupi ka marrë dozën e parë.

Lexo Edhe:

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një fotografie të publikuar ndërsa ka falenderuar edhe stafin mjekësor për kujdesin.

“Doza e parë e vaksinës u kry me sukses. Falemnderit shumë stafit shëndetësor për kujdesin dhe trajtimin profesional”, ka shkruar këngëtarja.