Leonora Jakupi publikon foto nga pushimet në Bodrum të Turqisë - Gazeta Express

Leonora Jakupi publikon foto nga pushimet në Bodrum të Turqisë

Rozë

Gazeta Express

12/09/2021 8:00

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi po shijon pushimet në Bodrum të Turqisë, derisa ka marrë vëmendje me paraqitjen e radhës e veshur me plot stil.

Lexo Edhe:

Në një fustan të gjerë e me dekolte të hapur, 42-vjeçarja ka bërë që të marrë komplimente të shumta.

Leonora këtë vit ka qenë më pasive në muzikë e po ashtu në mbrëmje e koncerte muzikore