Lenora, si “çikë” e re në paraqitjen e fundit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

14/09/2021 23:38

Lenora, si “çikë” e re në paraqitjen e fundit

Yjet

Gazeta Express

14/09/2021 23:38

Këngëtarja Leonora Jakupi ka zgjedhur vjeshtën për pushimet e saj

Leonora është parë me një fustan veror, derisa është duke pushuar në Turqi.

Lexo Edhe:

Ajo është dukur shumë bukur dhe e veshur me stil.

Përpos fustanit të saj rozë ajo ka të veshur edhe një kapelë dhe syze derisa duket si një vajzë 20 vjeçare. /GazetaExpress/