Lëngu që mban vital trupin dhe mendjen - Gazeta Express
string(38) "lengu-qe-mban-vital-trupin-dhe-mendjen"

Shkurt e Shqip

Gazeta Express

09/04/2021 10:37

Lëngu që mban vital trupin dhe mendjen

Shkurt e Shqip

Gazeta Express

09/04/2021 10:37

Shpesh herë keni kërkuar lëngun i cili do ta mbante trupin tonë vital, njëkohësisht do të na freskonte dhe mbushte me plot vitamina.
Tashmë, kjo gjë është veç se e ditur, është brendi i shijes botërore Jaffa Champion i cili me cilësinë e mirë në përbërje dhe llojllojshmërinë që ofron, ka thyer kufijtë ndërkontinental.


Mbi të gjitha, Jaffa Champion është prodhim vendor, që ka përmbajtje të lartë të frutave të cilat ofrojnë shumë benefite shëndetësore si: prezencë të lartë të vitaminës C dhe vitaminës A, bakër, kalcium, hekur, magnez, kalium, zink, fosfor etj.

Lexo Edhe:

Zgjedh Jaffa Champion, zgjedh lëngun më të mirë për trupin dhe mendjen tuaj!

/artikull i sponsorizuar/