Lëndohet Berisha, publikon foto të këmbës së shqyer - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

22/09/2021 23:33

Lëndohet Berisha, publikon foto të këmbës së shqyer

Futboll

Gazeta Express

22/09/2021 23:33

Valon Berisha mund të mbesë për disa javë jashtë fushave.

Mesfushori i Kombëtares është lënduar në sfidën mes Lille dhe Reims.

Lexo Edhe:

Ai u detyrua të largohet nga loja në minutën e tetë, pasi kundërshtari ia shqeu këmbën.

Berisha ka publikuar foto në rrjetet sociale ku duket këmbë e qepur dhe në një gjendje të rëndë, do t’i duhet kohë për t’u rikuperuar. /Gazeta Express/