Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ku ishte epiqendra - Gazeta Express
string(49) "lekundje-termeti-ne-shqiperi-ku-ishte-epiqendra-3"

Shqiperi

Gazeta Express

29/05/2023 10:42

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ku ishte epiqendra

Shqiperi

Gazeta Express

29/05/2023 10:42

Një tërmet është ndier pak minuta më parë në Tiranë. Epiqendra e tërmetit ka qenë 19 kilometra nga Puka.

Lëkundjet janë ndjerë në orën 10:21 me epiqendër Fan, Mirditë.

Lexo Edhe:

Forca goditëse ka qenë 3.6, ndërsa thellësia 12 kilometra.

Fatmirësisht nga lëkundjet nuk ka patur as persona të lënduar dhe as dëme materiale.

/Gazeta Express