Leigh-Anne e jashtëzakonshme në bikine në Ibiza - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

10/08/2020 18:59

Leigh-Anne e jashtëzakonshme në bikine në Ibiza

Rozë

Gazeta Express

10/08/2020 18:59

Leigh-Anne Pinnock është dukur e jashtëzakonshme në bikine derisa po kalon pushimet në Ibiza

Javën e kaluar, ajo ishte në pushime romantike në ishujt e Santotini dhe Mykonos bashkë me të fejuarin e saj Andre Gray.

Leigh-Anne Pinnock sot është fotografuar në një vend tjetër, duke marrë ngjyrë dhe treguar asetet e saj në ishullin Balearic të Ibizas bashkë me shoqet e saj.

Këngëtarja e hitit “Little Mix” është dukur jashtëzakonisht seksi derisa ka pasur të veshur bikine të bardha dhe ka treguar asetet e saj seksi. /GazetaExpress/