Leicester-Arsenal, formacionet startuese - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

28/02/2021 12:02

Leicester-Arsenal, formacionet startuese

Futboll

Gazeta Express

28/02/2021 12:02

Leicesteri përballet sot me Arsenalin në kuadër të javës së 26-të në Premierligën angleze.

Leicesteri kërkon tri pikët për të vazhduar garën për Champions League, shkruan Gazeta Express.

Në anën tjetër, Arsenali kërkon ringjalljen dhe ngjitjen në tabelë, pasi aktualisht gjendet në vendin e 11-të.

Formacionet startuese: