Lehtësoja vetës jetën, porosit nga kudo në botë! - Gazeta Express
string(46) "lehtesoja-vetes-jeten-porosit-nga-kudo-ne-bote"

Lajme

Gazeta Express

20/05/2024 13:46

Lehtësoja vetës jetën, porosit nga kudo në botë!

Lajme

Gazeta Express

20/05/2024 13:46

A e keni marr aplikacionin Viva Fresh Online?! Nëse jo, çfarë po prisni?! Përmes aplikacionit Viva Fresh Online ju mund të porositni të gjitha produktet që gjendën brenda dyqaneve Viva Fresh Store nga kudo në botë.

Viva Fresh ka menduar edhe për ju bashkatdhetarë të dashur, duke ju dhënë mundësinë që të bleni pako ushqimore për këdo në Kosovë. Krejt çfarë duhet të bëni është të shkarkoni aplikacionin në telefon dhe dyqanin Viva Fresh Store e keni në dorën tuaj!

Lexo Edhe:

Viva Fresh po ashtu është kujdesur që të krijojë një sistem të sigurt pagesash, dorëzimin në kohë të produkteve kudo që jeni në krejt Kosovën me transport FALAS (vlera minimale mbi 20 euro) si dhe asistencë gjatë tërë ditës, duke filluar nga ora 07.00 deri në 23.00 (049 998 000 – Viber dhe WhatApp).

Shkarkoni aplikacionin SOT dhe bëhuni pjesë e familjes së madhe të Viva Fresh Store, sepse kudo jemi bashkë!