Ledri Vula banor i Big brother Vip 3? Përgjigjet reperi - Gazeta Express
string(54) "ledri-vula-banor-i-big-brother-vip-3-pergjigjet-reperi"

Ledri Vula banor i Big brother Vip 3? Përgjigjet reperi

Yjet

Gazeta Express

26/05/2023 23:03

Në një intervistë për Top Channel, këngëtari i famshëm shqiptar Ledri Vula tregoi nëse do të ishte pjesë e Big Brother Vip 3.

Vula organizoi  një mbrëmje me miqtë dhe kolegët e tij  ( 24 maj) për promovimin e albumit të ri, “1 G.O.A.T për ty”. 

Lexo Edhe:

Pjesë nga intervista:

Gazetarja: A mendon me iu bashku Big Brother?

Ledri Vula: Se di, ndoshta do më donin shumë, ose s’do më donin hiç. Të tregoj të drejtën në BB do ta kisha pas të lehtë sepse jam tip introvert, po intrigat, lojërat e fjalët… e kështu, s’jam i tillë.