Ledri për Ariolën: Si ia del pa i parë fëmijët - Gazeta Express
string(45) "ledri-per-ariolen-si-ia-del-pa-i-pare-femijet"

TV/Film

Gazeta Express

10/12/2021 21:12

Ledri për Ariolën: Si ia del pa i parë fëmijët

TV/Film

Gazeta Express

10/12/2021 21:12

Reperi Ledri Vula dhe Yll Limani janë mysafirë të Big Brother Albania VIP

Arbana Osmani ka treguar se Ledri Vula dhe Yll Limani nuk do të jenë pjesë e konkurrimit por sonte janë mysafirë të ftuar.

Lexo Edhe:

Duke folur për atë se a do të ishte bërë pjesë e Big Brother Ledri, reperi kosovar ka thënë se nëse do të ishte beqar do të ishte hyrë por tani si “baba do ta këtë vështirë”.

“Si beqar ndoshta po, por si baba nuk do të kisha mundur”, ka thënë ai.

Mandej ai ka folur për Arjolën, e cila ka tre fëmijë jashtë shtëpisë.

“Si ia del”, ka thënë Ledri. /GazetaExpress/