Ledri më ndryshe me “Amerikana” - Gazeta Express
string(29) "ledri-me-ndryshe-me-amerikana"

Muzike

Gazeta Express

20/12/2021 19:25

Ledri më ndryshe me “Amerikana”

Muzike

Gazeta Express

20/12/2021 19:25

Reperi Ledri Vula ka sjellë një këngë më ndryshe gjatë vikendit që lëmë pas

Ledri Vula nuk e ka lënë pa sjellë pak risi në skenën e muzikës sonë gjatë këtij vikendi.

Lexo Edhe:

Reperi kosovar ka lansuar këngën e tij të re “Amerikana” një pak më ndryshe nga që jemi mësuar nga këngët e Ledrit.

Kënga është prodhuar nga BigBang derisa teksti i këngës është realizuar, si zakonisht, vetë Ledri.

Kujtojmë se para dy muajve Ledri nxori këngën hit “Ça bone”, një këngë në bashkëpunim me Lumi B dhe Gjiko që është bërë hit tashmë. /GazetaExpress/