Ledri me akrobacione kërcen me rroba në pishinë gjatë koncertit në Jale - Gazeta Express

Ledri me akrobacione kërcen me rroba në pishinë gjatë koncertit në Jale

Rozë

Gazeta Express

03/08/2020 10:43

Reperi i njohur, Ledri Vula duket se di gjithmonë se si të bëjë për vete publikun e tij me situatat e ndryshme në koncerte.

Së fundmi ai ka ndarë një video në llogarinë e tij, duke treguar se si është zhytur në pishinë së bashku me fansat pasi ka performuar disa nga këngët e tij.

Duke u hedhur me rroba dhe atlete Ledri ka shkaktuar shumë reagime dhe ovacione tek ndjekësit të cilët e kanë shijuar maksimalisht këtë atmosferë.

Kujtojmë se deri më tani Vula ka publikuar një sërë projektesh muzikore, ndër to dhe bashkëpunime që janë kthyer menjëherë në hite.

View this post on Instagram

10/10 👊🏼🤣🤪🥳🤩😎😋😛

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on