Ledri e Morena bashkohen për këngën “Don mo” - Gazeta Express

Ledri e Morena bashkohen për këngën “Don mo”

Muzike

Gazeta Express

18/05/2021 20:01

Ledri Vula është rikthyer pak para fillimit të sezonit të verës me një këngë të re

“Don Mo” është kënga e tij e radhës e cila është xhiruar me spot në Dubai.

Lexo Edhe:

E befasia në këtë këngë duket se është modelja Morena Taraku, shkruan GazetaExpress.  

Morena, e cila ka filluar karrierën si garuese në Miss Kosova dhe mandej edhe si modele edhe këngëtare, në këtë spot paraqitet si statiste e Ledri Vulës.

Morena, gjatë kohës sa ishte në Dubai kishte pozuar disa fotografi ku ishte bashkë me Sarën, gruajën e Ledrit. /GazetaExpress/