Ledjona eliminohet nga shtëpia e Big Brother - Gazeta Express
string(44) "ledjona-eliminohet-nga-shtepia-e-big-brother"

Ledjona eliminohet nga shtëpia e Big Brother

TV/Film

Gazeta Express

27/03/2024 0:36

Pas televotimit të hapur të shtunën me pyetjen se kë doni të shpëtoni, Ledojona ka lënë shtëpinë mbrëmjen e sotme.

Në nominim këtë të martë ishte Ilnisa, Ledjona, Jetmiri, Egla dhe Heidi.

Lexo Edhe:

Në fillim shpëtuan Jetmiri, Egla dhe Heidi, duke mbetur në fund Ilnisa dhe Ledjona.